Advokátní koncipient/ka - IT PRÁVO/DATA SECURITY

Město: Praha

Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech. 

Středně velká mezinárodní kancelář s dobrou pověstí na trhu, hledá nového člena týmu pro Data Security/IT právo. Pozice je vhodná jak pro absolventa právnické fakutlty s praxí při škole, tak i pro seniornější koncipienty, kteří si přejí rozšířit své obzory.

Vašimi klienty budou jak velké IT společnosti, poskytující různé implementace, tak i obchodní společnosti, které implementují nový software. Velkým témate pro vás bude nová úprava GDPR a zabezpečení dat obecně. Zabývat se budete také licenčními smlouvami, ochranou know - how atd. Při úspěšné spolupráci vás čeká také participace na právních auditech v oblasti zabezpěčení dat a IT práva obecně. 

Jaká bude náplň práce? 

  • Aktivní participace na případech z oblasti IP/IT práva a Data Security 
  • Vypracování právních analýz, aktivní hledání řešení klientovi poptávky
  • Tvorba dokumentů a smluvní agenda
  • Přítomnost na jednání s klienty spolu s partnerem, případně samostatné jednání s klientem (po zapracování)

Čeká vás nejen adekvátní finanční odměna s možností odměn z fakturovaných hodin, ale také široký balíček benefitů. Kromě běžných stravenek vás kancelář bude podporovat v aktivním (nejen povinném) vzdělávání. Využít můžete také práce z domova či z některé ze zahraničních poboček společnosti. Zapomenout můžete na pravidelné přesčasy. Nabídka vám tak umožné kvalitní work life balance. 

V bodech se tedy můžete těšit na: 

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Podporu od seniorních advokátů 
  • Kancelář s velmi dobrou pověstí na trhu 
  • Zajímavé zakázky pro mezinárodní klientelu
  • Pravidelnou pracovní dobu bez přesčasů

 

Máte dotazy? Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363. Máte zájem? Zašlete nám svůj životopis na email martina.lecjaksova@legaljobs.cz

Tato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky? Koukněte na další pozice, které obsazujeme => VOLNÁ MÍSTAChcete být první, kdo se dozví o nové pozici? ZAREGISTRUJTE SE!


Pokud máte zájem o tuto pozici napište nám na martina.lecjaksova@legaljobs.cz
Zaregistrovat se