Advokátní koncipient - LITIGACE

Město: Praha

Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech. 

Velká advokátní kancelář s dobrým zázemím, hledá novou posilu pro své oddělení Litigací. Jedná se o civilní spornou agendu. Pozice je vhodná jak pro začínající koncipienty, tak zkušenější zájemce, kteří se chtějí profilovat ve finančním právu. 

Nabídka je určena pro aktivní kandidáty, kteří si přejí profilovat v oblasti sporné agendy. Pozice vám nabídne různorodou agendu, od klasických soudních řízení až po rozhodčí řízení. Participovat budete na zakázkách pro české i zahraniční klienty.  Budete právním rádcem v celém průběhu sporu (analýza, návrh řešení včetně případné možnosti mimosoudního řešení, vedení sporu atd.) 

Co vás tedy v bodech čeká? 

  • Zastupování klientů před civilními soudy
  • Právní poradenství před zahájením řízení i v jeho průběhu
  • Vypracování právních analýz, aktivní hledání řešení klientovi poptávky
  • Tvorba dokumentů a nutná právní administrativa

 Za Vaši práci dostanete nejen adekvátní finanční odměnu. Těšit se můžete také na široký balíček benefitů, možnost Home Office, 25 dní dovolené a mnoho firemních akcí. Po celou dobu vaší koncipientury budete v každodenním kontaktu se seniorními kolegy, kteří vám budou mentory. 

V bodech se tedy můžete těšit na: 

  • Pozici v kanceláři bez velkého množství přesčasů
  • Podporu od seniorních advokátů 
  • Různorodou agendu
  • Možnost karierního růstu a spravedlivé ocenění vaší práce


Zaujala vás nabídka? Svůj životopis můžete posílat na email martina.lecjaksova@legaljobs.cz nebo pomocí odpovědního formuláře. 

Máte dotazy? Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363

Tato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky? Koukněte na další pozice, které obsazujeme => VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici? ZAREGISTRUJTE SE!


Pokud máte zájem o tuto pozici napište nám na martina.lecjaksova@legaljobs.cz
Zaregistrovat se