Koncipient - KORPORÁTNÍ PRÁVO

Město: Praha


Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech. 

Velká mezinárodní kancelář působící po celé Evropě, hledá nového koncipienta pro oblast korporátního práva. Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak zkušenější zájemce, kteří se chtějí profilovat v korporátním právu. 

Pozice vám nabídne vhled do prostředí velkých firem a jejich fungování na českém trhu. Budete mít zodpovědnost za činnosti v oblasti smluvní agendy, zakládání společností, přípravu a pořádání valných hromad až po likvidaci obchodních společností. Participovat budete také na due diligence, transakcích a ostatních činnostech, které vyžadují korporátní klienti.  Hledáme týmového hráče, který chce pracovat pro mezinárodní klientelu a stát se profesionálním partnerem velkých korporátních společností. 

Co vás tedy v bodech čeká? 

  • Aktivní participace na významných transakcích s mezinárodním prvkem
  • Být rádcem klientům v oblasti korporátní agendy
  • Aktivně se podílet na zakázkách due diligence
  • Vypracování právních analýz, aktivní hledání řešení klientovi poptávky
  • Tvorba dokumentů a smluvní agenda

 Za Vaši práci dostanete nejen adekvátní finanční odměnu. Těšit se můžete také na široký balíček benefitů, jako jsou stravenky, možnost Home Office, jazykové kurzy, mnoho firemních akcí atd. Po celou dobu vaší koncipientury budete v každodenním kontaktu se seniorními kolegy, kteří vám budou mentory. Počítat můžete s podporou kanceláře v dalším vzdělávání a férový work life balance.

V bodech se tedy můžete těšit na: 

  • Práci bez velkého množství přesčasů
  • Podporu od seniorních advokátů 
  • Možnost absolvovat stáže v zahraničních pobočkách AK
  • Velké zakázky a tým, který vás vždy podpoří


Zaujala vás nabídka? Svůj životopis můžete posílat na email martina.lecjaksova@legaljobs.cz nebo pomocí odpovědního formuláře. 

Máte dotazy? Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 774 604 363

Tato nabídka není pro vás, ale chcete si prohlídnout jiné nabídky? Koukněte na další pozice, které obsazujeme => VOLNÁ MÍSTA. Chcete být první, kdo se dozví o nové pozici? ZAREGISTRUJTE SE!


Pokud máte zájem o tuto pozici napište nám na martina.lecjaksova@legaljobs.cz
Zaregistrovat se