CHCETE KARIÉRU
ZAČÍT CHYTŘE?

Kdo jsme?

Jako personální agentura se zaměřujeme na vyhledávání talentů v oboru práva. Jsme ve spojení s odborníky, pohybujících se v advokacii i soukromých společnostech.

Našimi klienty jsou advokátní kanceláře i společnosti s vlastním právním oddělením. Pomáháme nacházet ty správné osobnosti s potenciálem a dovednostmi, a to na míru jak požadavkům klientů, tak kariérním představám kandidátů.

V případě, že ve své kariéře hledáte novou pracovní příležitost nebo jen chcete mít přehled o právních pozicích na trhu, neváhejte se zaregistrovat do naší databáze a my Vám poskytneme nadstandardní servis tak, abyste našli to, co hledáte.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na emailu: martina.lecjaksova@legaljobs.cz nebo na tel: +420 774 604 363

Těšíme se na setkávání s novými talenty a profesionály v oboru!

Volná místa

Advokátní koncipient - GENERÁLNÍ PRAXE

Praha

Malá advokátní kancelář  se širokým portfoliem hledá do svého týmu motivovaného Koncipienta

Advokát - BANKING & FINANCE

Praha

Velká advokátní kancelář s dobrým zázemím, hledá nového Advokáta do týmu Banking & Finance. Pozice je vhodná jak pro začínající Advokáty, tak zkušenější zájemce, kteří se chtějí profilovat ve finančním právu. 

Advokátní koncipient - NEMOVITOSTI

Praha

Velká mezinárodní kancelář s vynikající pověstí hledá do svého týmu schopného kolegu pro oblast práva nemovitostí. Pozice je otevřena pro absolventy, nebo pro zkušenější koncipienty, co si přejí získat zázemí mezinárodní advokacie.

Koncipient - OBCHODNÍ & OBČANSKÉ PRÁVO

Zkušený Koncipient s motivací rozvíjet se v oblasti obchodního a občanského práva ve středně velké AK se zahraniční klientelou

REFERENCE

”Se službami Legaljobs.cz jsem byl nadmíru spokojen. Velmi oceňuji zejména profesionální a rychlý přístup, s nímž jsem se při spolupráci setkal. Za největší přínos projektu pokládám zprostředkování veškerých relevantních informací ohledně pracovní pozice, což chazeči umožní přesně zacílit na advokátní kancelář, která nejlépa odpovídá jeho představám a profesnímu i osobnostnímu profilu. Legaljobs Vám pomůže vybrat pracovní místo, které hledáte a otevře Vám možnosti dalšího kariérního růstu. Ze své osobní zkušenosti mohu Legaljobs jen doporučit. Ušetří Vám čas při hledání vhodného zaměstnavatele, vyřeší za Vás administrativní záležitosti a napomůže tak rychle a efektivně najít pozici, kterou hledáte.”
Tomáš R., Advokátní koncipient, Praha
”Legaljobs mi výrazně ulehčil hledání nové práce. Aniž bych musela aktivně hledat, dostala jsem velmi zajímavou nabídku. Nedocenitelné byly také rady před ústním pohovorem. Budu-li někdy v budoucnu opět hledat novou pozici, na Legaljobs se určitě znovu ráda obrátím. ”
Klára M., Advokátní koncipientka, Praha
”LegalJobs se nedá nic vytknout. Jednání bylo vždy rychlé a věcné. Do budoucna bych, bude-li třeba, opět využil Vašich služeb. Celkově mohu službu stoprocentně doporučit.”
Filip K., Advokát, Praha
”Legal Jobs mohu vřele doporučit, po bezvýsledném pátrání po všech možných inzertních portálech s nabídkou prací v právních oborech jsem narazila právě na LegalJobs. V nové kanceláři jsem více než spokojena. V Legal Jobs pracují z mého pohledu lidé, které jejich práce baví a kteří pro spokojenost klienta snáší opravdu modré z nebe. Velké díky!!!”
Jana P., Právní asistentka v advokátní kanceláři,Brno
”Se službami LegalJobs jsem byla moc spokojená. Ocenila jsem profesionální přístup a zejména skutečnost, že svým úzkým zaměřením na právníky zohledňuje specifika pozice advokátního koncipienta a pomůže vám najít advokátní kancelář, která bude přesně vyhovovat vašim požadavkům. Stačí jen zaslat jeden životopis a přijít na smluvený pohovor. Až si budu opět hledat zaměstnání (což, jak doufám, jen tak brzo nebude :)), určitě se opět obrátím na LegalJobs.”
Daniela S., Advokátní koncipientka, Plzeň

JAK FUNGUJEME?

1.

S každým klientem se osobně potkáváme abychom se seznámili s prostředím konkrétní společnosti a zároveň si přesně definovali hledanou pozici. Na základě stanovených požadavků nejdříve kontaktujeme uchazeče, kteří jsou registrovaní v naší databázi a jejichž představa odpovídá nabídce společnosti.

2.

Proto se neváhejte zaregistrovat, abychom Vám mohli být partnerem v hledání toho pravého místa pro Vás. Mimo naší databázi oslovujeme kandidáty i skrze jiné nástroje, jako jsou například sociální sítě. Sledovat nás můžete na Linkedinu a Facebooku .

3.

Na společném setkání Vám představíme konkrétní pracovní pozice a společně se tak podíváme, které nabídky jsou pro Vás výzvou a kariérním odrazem. Poté už nic nebrání Vašemu setkání s týmem konkrétní společnosti.

4.

Vlastní pohovor ve společnosti je již zcela v rukou uchazeče a nám nezbývá než Vám držet palce. Avšak věříme, že díky našemu osobnímu přístupu k oběma stranám, nic nebrání v navázání spolupráce.


Nacházíme tak společné řešení pro klienta a našeho kandidáta, kterým pomáháme najít se a navázat spolupráci.

KONTAKTUJTE NÁS

Martina Lecjaksová

HR

martina.lecjaksova@legaljobs.cz

+420 774 604 363

Martin Nedvěd

jednatel

martin.nedved@legaljobs.cz

+420 724 222 267